.

.

MDPOWER За LENOVO ThinkPad L412 L412 L421 L430 L520 Netbook лаптоп напојување моќ AC адаптер за полнач кабелот 20V 4.5 НА

MDPOWER За LENOVO ThinkPad L412 L412 L421 L430 L520 Netbook лаптоп напојување моќ AC адаптер за полнач кабелот 20V 4.5 НА

DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
L412
Бренд Име:
MLLSE
Модел:
20V-4.5 НА
Полнач за формата:
Директни полнење
Дали оригиналниот:
не-оригинал

Слични предлози