.

.

90W AC АДАПТЕР МОЌ КОНЕКТОР ЗА Asus K53T K53E K53U K53TA-BBR6 K53SV-А1 cargadores portatiles caderno cargador carregador Кабелот

90W AC АДАПТЕР МОЌ КОНЕКТОР ЗА Asus K53T K53E K53U K53TA-BBR6 K53SV-А1 cargadores portatiles caderno cargador carregador Кабелот

DEN 696.48

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Компатибилен Модел:
K53T K53E K53U K53TA-BBR6 K53SV-A1

Слични предлози