.

.

90W AC Адаптер за Напојување за ASUS N43Jf N53J N53Jf N82Jq K61IC K52F-EX961V лаптоп полначот caderno cargador carregador 19v 4.74 На

90W AC Адаптер за Напојување за ASUS N43Jf N53J N53Jf N82Jq K61IC K52F-EX961V лаптоп полначот caderno cargador carregador 19v

DEN 697.44

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Компатибилен Модел:
N43Jf N53J N53Jf N82Jq K61IC K52F-EX961V

Слични предлози