.

.

19V 3.42 AC Адаптер За Asus лаптоп, Полнач F450LA F450LB F450LC F450LD F450VB F450VC F450VE F452CA F452EA F452EP ЕУ Приклучок

19V 3.42 AC Адаптер За Asus лаптоп, Полнач F450LA F450LB F450LC F450LD F450VB F450VC F450VE F452CA F452EA F452EP ЕУ Приклучок

DEN 815.04

Износ
Во продавницата.

19 V 3.42 AC Адаптер За Asus лаптоп, Полнач F450 LA F450 LB F450 LC F450 LD F450 VB F450 VC F450 VE F452 CA F452 EA F452 EP ЕУ Plug Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (ЕУ Приклучок) Слики :

За производот

Излезна Струја:
3.42 На
Број На Модел На:
F450VB
Компатибилен Бренд:
за Asus
Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V

Слични предлози