.

.

90W AC Адаптер Моќ Конектор За ASUS EXA0904YH EXA0904YD ADP-90SB ББ cargadores portatiles caderno cargador carregador + Кабелот

90W AC Адаптер Моќ Конектор За ASUS EXA0904YH EXA0904YD ADP-90SB ББ cargadores portatiles caderno cargador carregador + Кабелот

DEN 697.92

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Компатибилен Модел:
EXA0904YH EXA0904YD ADP-90SB ББ

Слични предлози