.

.

90W AC Адаптер за Полнач за IBM Lenovo ThinkPad W500 W510 X100e X300 адаптер за лаптоп 20V 4.5 НА cargador

90W AC Адаптер за Полнач за IBM Lenovo ThinkPad W500 W510 X100e X300 адаптер за лаптоп 20V 4.5 НА cargador

DEN 680.16

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
92P1113
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози