.

.

90W За IBM Lenovo ThinkPad AC Адаптер T60 T61 T400 T500 лаптоп напојување 20V 4.5 универзален полнач за лаптоп универзална

90W За IBM Lenovo ThinkPad AC Адаптер T60 T61 T400 T500 лаптоп напојување 20V 4.5 универзален полнач за лаптоп универзална

DEN 662.00
DEN 779.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
92P1113
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози