.

.

90W AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASUS A53 A53Z A53S A53SD A53T U47A U57A полнач за лаптоп универзална caderno cargador carregador + Кабелот

90W AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASUS A53 A53Z A53S A53SD A53T U47A U57A полнач за лаптоп универзална caderno cargador carregador

DEN 694.08

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm

Слични предлози