.

.

90W AC Адаптер Апарат за полнење за на Lenovo ThinkPad T510i T520 T520i универзален адаптер за лаптоп 20V 4.5 НА cargador универзална

90W AC Адаптер Апарат за полнење за на Lenovo ThinkPad T510i T520 T520i универзален адаптер за лаптоп 20V 4.5 НА cargador универзална

DEN 892.32

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална,За Lenovo
Број На Модел На:
92P1113
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози