.

.

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ МОЌ ЗА IBM Lenovo ThinkPad 45N0122 42T5282 45N0121 ЛАПТОП carregador универзална 20V 4.5 НА

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ МОЌ ЗА IBM Lenovo ThinkPad 45N0122 42T5282 45N0121 ЛАПТОП carregador универзална 20V 4.5 НА

DEN 672.96

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
92P1113
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози