.

.

90W AC Адаптер за Полнач за Lenovo ThinkPad X60 X60S серија 1702 1703 1704 1705 лаптоп caderno универзален полнач за лаптоп

90W AC Адаптер за Полнач за Lenovo ThinkPad X60 X60S серија 1702 1703 1704 1705 лаптоп caderno универзален полнач за лаптоп

DEN 671.04

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
92P1113
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Компатибилен Модел:
1702 1703 1704 1705

Слични предлози