.

.

90W AC Адаптер ЗА IBM Thinkpad T60p T61p SL300 SL400 SL500 SL410 SL510 SL510k лаптоп конектор за универзален 20V 4.5 НА cargador

90W AC Адаптер ЗА IBM Thinkpad T60p T61p SL300 SL400 SL500 SL410 SL510 SL510k лаптоп конектор за универзален 20V 4.5 НА cargador

DEN 892.32

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална,За Lenovo
Број На Модел На:
92P1113
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози