.

.

90W AC Адаптер Батерија Полнач за Asus K53SD K53SE K53SJ K53SN K53TA универзален полнач caderno cargador carregador 19v 4.74 На

90W AC Адаптер Батерија Полнач за Asus K53SD K53SE K53SJ K53SN K53TA универзален полнач caderno cargador carregador 19v 4.74

DEN 693.12

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm

Слични предлози