.

.

Замена за Acer 19V 1.58 НА 5.5*1.7 ММ 40W PA-1300-04 A0531H A0751 A0A110 A0A150 A0D250 AS1410 Серија AS1810T Серија

Замена за Acer 19V 1.58 НА 5.5*1.7 ММ 40W PA-1300-04 A0531H A0751 A0A110 A0A150 A0D250 AS1410 Серија AS1810T Серија

DEN 453.60

Износ
Во продавницата.

Овој адаптер без кабел(кабелот за напојување), Ние нудиме велика БРИТАНИЈА/ЕУ/НАС до вас да се избере, ве молиме кликнете на фотографиите за нарачка на кабел(кабелот за напојување) ви треба.
Политика На Враќање
-Сите предмети ако се врати за било кои причини мора да биде придружена со Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) Број, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Предмети вратени без RMA# ќе го одложи процесот или да се игнорираат.
-За батеријата пакети или батеријата слични производи, гаранција станува неважечки ако батеријата пакет е неправилно обвинет, инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар код етикета е отстранета или tampered со.
-Во враќање на производи на клиентите мора да ги плати за враќање товар.
Посакувам да можете да уживате во среќни шопинг . Со нетрпение очекуваме да на вашето следно купување!

За производот

Бренд Име:
JIGU
Излезна Струја:
1.58 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
за Acer 19V 1.58 НА 5.5*1.7 ММ 40W
Пакет:
Yes
Адаптер Тип:
Замена AC Адаптер
Влезен Напон:
100-240V~1.5 А
Излезниот Напон:
19V-1.58 НА
Текст фреквенција:
50/60Hz
DC интерфејс големина:
5.5*1.7 мм
Тежина:
230g
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Слични предлози