.

.

10pcs T5 1 SMD 5050 Сина Табла Сигнал ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 74 доведоа автомобил светилки внатрешни Светла Автомобил Извор на Светлина паркинг 12V

10pcs T5 1 SMD 5050 Сина Табла Сигнал ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 74 доведоа автомобил светилки внатрешни Светла Автомобил Извор

DEN 88.00
DEN 97.44
-10 %

Износ
Во продавницата.


10pcs T5 1 SMD 5050 Сина Табла Сигнал ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 74 доведоа автомобил светилки внатрешни Светла Автомобил Извор на Светлина паркинг 12 V
Пакет се вклучени 10 × T5 1 Сини LED Светилки
100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светол Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%. Компатибилен со : T5, 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721...(За повикување Само) со Оглед на природата на предметот се нуди може да собере голем број на различни возило и функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица. LED Type : SMD 5050 (5mm×5мм), 3 LED Чип П'ty : 1 ПРЕДВОДЕНА LED боја : Сина Приклучок тип : T5 Напон : 12 V само Моќ : 0.12 W Светлина : 120-150mcd животниот век : 60, 000 часа Глава дијаметар : 7mm Вкупна висина : 18mm

За производот

Емитуваат Боја:
Сина
Интерфејс Тип:
T15
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
MeiShangYang
Wattage:
0.12W
Тип На Објект:
Табла За Предупредување Индикатор
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Автомобил Производител:
Бентли
За Автомобил Светилка:
инструмент светла

Слични предлози