.

.

10 Компјутери BA9S T4W КОЧАН Оптоварување Страна Светлина Копија Табличка Сијаличката на Индикаторот Читање Приколката на Камион Внатрешни работи Купола Светилка За ?

10 Компјутери BA9S T4W КОЧАН Оптоварување Страна Светлина Копија Табличка Сијаличката на Индикаторот Читање Приколката на Камион

DEN 158.40

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет. * Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот. * Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, удобен за користење. * Замена за конвенционалните халоген сијалица, овие LED/SMD светла се посветла од акции светилки. * За замена на Индикатор Светла, Светлата за Читање, Табличка Светла, Вратата Светлата Страна Маркер Светлина, Опашка Светлина, Копија Светла. * Ве молиме да флип на сијалицата хоризонтално ако не светне за да одговара на (+) и (-) поларитетот. Спецификации : * Сијалица Модел : BA9 S / T4 W * Напон : DC 12 V * LED Кол : 1pcs КОЧАН по Сијалица * светла боја : Бела * Димензии : Должина : 19mm Ширина : 12mm (Мерењата дозволено грешка е 1-3 мм) Пакет се Вклучени : * 10 x BA9 S КОЧАН LED СВЕТИЛКИ * НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба. Оваа сијалица е BA9 S (T4 W) Сијалица

За производот

Бренд Име:
Siweex
Хонда Модел:
Градот
Име На Модел:
BA9S
Тип На Објект:
Царинење Светла
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Град-Година:
2013,2011,2010,2012
Интерфејс Тип:
BA9S
Напон:
12V
Wattage:
0.5W
Lumens:
30
Големина:
Length
боја:
Бела
Употреба 1:
табличка светлина
Употреба 2:
Страна Маркер Светилка
Употреба 3:
куполата светилка
Употреба 4:
Мапата Светилка
Употреба 5:
багажникот светилка
Користењето 6:
Вратата Светлина

Слични предлози