.

.

10x T3 КОЧАН 1 SMD 12V Табла Ликвидација Светилки Предупредување Индикатор за Внатрешни работи Светлина Инструменти Панел Оптоварување Светлина За Автомобил Врата

10x T3 КОЧАН 1 SMD 12V Табла Ликвидација Светилки Предупредување Индикатор за Внатрешни работи Светлина Инструменти Панел Оптоварување

DEN 220.00
DEN 314.88
-30 %

Износ
Во продавницата.

10x T3 КОЧАН 1 SMD 12 V Табла Ликвидација Светилки Предупредување Индикатор за Внатрешни работи Светлина Инструменти Панел Оптоварување Светлина За Автомобил Вратата Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно користење на Нео Оптоварување LED Сијалица
Ниска потрошувачка на енергија (само 20m A секоја сијалица)
Ниска Топлина Генерирана / Прашина и Шок Доказ
Долг Живот доколку се користи соодветно
За да се користи за 12 VDC (За Автомобилската Употреба)
Применливи употреба со/В Светла, Цртичка/Инструмент Панели, Калибри, Shifter светло & Radio/Вклучите Светлата
Сијалица Крст-референтни Информации Спецификации Сијалица Модел : T3 Напон : DC 12 V W : 0.2 W LED Кол : 1 КОЧАН LED Светло боја : Бела / Сино / Red / Жолта / Зелена светла
(ве молиме изберете боја од опција) Големина : 0.8 х 0.8 х 0.8 cm Пакет се Вклучени : 10 x T3 1 smd led светилки

За производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Име На Модел:
T3
Wattage:
0.2
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
5
Интерфејс Тип:
T3
Напон:
12V
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Бренд Име:
MAXGTRS
Lumens:
50

Слични предлози