.

.

1 Пар W5W 194 168 ДОВЕДОА Автомобил Страна Оптоварување Светлосна Купола Читање Светилка SMD 5050 со Далечински Управувач RGB T10 Сијалица Купола Светлина

1 Пар W5W 194 168 ДОВЕДОА Автомобил Страна Оптоварување Светлосна Купола Читање Светилка SMD 5050 со Далечински Управувач RGB

DEN 223.00
DEN 275.52
-19 %

Износ
Во продавницата.

Мора да се tellus што дефектот е и
ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Пакет Содржина : - 2 x RGB T10 LED Сијалица 1 x Далечински Контролер
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Accessoriescome со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите додатоци componentsand
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки processedtimely по thepayment верификација. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на половина. Ве молиме цел на далечинскиот управувач на светилка директно за добра употреба. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Висока ефикасност осветлување. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета користи
и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Спецификација : Item : LED Сијалицата Напон : DC 12 V Приклучок : T10 / 192 / W5 W Светлосен Извор : SMD 5050 LED Емитуваат Боја : RGB (Контрола од страна на Далечински Контролер) Моќта на Далечински Контролер : Копчето Батеријата (Вклучени) Водоотпорен : IP65 16 боја Strobe флеш, Побрзо вклучување / исклучување време на одговор од 360 степени зрак агол дизајн може да го осветлите секој агол. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
12619
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
40g
Wattage:
2W
G55 AMG-Година:
2012
Мерцедес-Бенц Модел:
G55 AMG
Бренд Име:
iTimo

Слични предлози