.

.

5pcs/set Подебели од Нерѓосувачки Челик, Форма За Пржење Јајца Алатки Појадок Omelette Калап Уред Палачинка Прстен Јајце Облик Кујна Алатка

5pcs/set Подебели од Нерѓосувачки Челик, Форма За Пржење Јајца Алатки Појадок Omelette Калап Уред Палачинка Прстен Јајце Облик

DEN 211.00
DEN 384.00
-45 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик отпорни на топлина PP пластика (рачка) Спецификации : 10 * 8.5 * 1.5 см (ѕвезда) 10.5 * 8.5 * 1.5 см (срце-облик) 10 * 8.5 * 1.5 см (круг) 10.5 * 8 * 1.5 см (цвет) 11 * 8.8 * 1.5 см (Мики) Тежина : 158g / set Употреба : се користи за omelette, леб и така натаму

За производот

Тип:
Јајце Алатки
Функција:
Јајце Stiring
Број На Модел На:
Јајце Tools1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Јајце Алатки Тип:
Јајце & Палачинка Прстени
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Upors
Јајца Алатки:
јајце мувла

Слични предлози