.

.

1PC AC напон 220V-240V 50Hz Г.С./CCW Микробранова Плочата се Претвори Табела Синхрони Моторни TYJ50-8A7 D Бунари 4 ВРТЕЖИ во минута P0.05

1PC AC напон 220V-240V 50Hz Г.С./CCW Микробранова Плочата се Претвори Табела Синхрони Моторни TYJ50-8A7 D Бунари 4 ВРТЕЖИ во

DEN 104.00
DEN 142.08
-27 %

Износ
Во продавницата.


1 PC AC напон 220 V-240 V 50 Hz Г.С./CCW Микробранова Плочата се Претвори Табела Синхрони Моторни TYJ50-8 A7 D Бунари 4 ВРТЕЖИ во минута Спецификации Материјал : Метални + Пластика Напон : AC 220-240 V Фреквенција : 50 Hz Моќ : 4 W Брзина : 4r/мин Тип : Г.С./CCW Моторни Димензии : Дијаметар : 47mm Длабочина : 17mm Одговара За Kenwood, Delonghi, Belling, Panasonic, Goodmans, Russell Hobbs Плоча, Hitachi Пакет се Вклучени 1 x Синхрони Мотор

За производот

Број На Модел На:
Моторни
сертификација:
CCC
AC Напон:
208-230 / 240 V
Фреквенција:
50Hz
Излезна Моќност:
како опис
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Синхрони Мотор
Фаза:
Еднофазен
Ефикасност:
како опис
Име:
Табела Синхрони Мотор

Слични предлози