.

.

760x40mm Волна Појас За Огледало Полирање Цевка Сандер Полирач Пескарење Појас

760x40mm Волна Појас За Огледало Полирање Цевка Сандер Полирач Пескарење Појас

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
760x40mm Волна/Пескарење Појас За Полирање
9pcs вклучувајќи : 1pc x волна појас,пескарење појас #60 #80 #120 #180 #240 #320 #600 #800
Сандер Полиран Машина :

За производот

Ронки:
320, 180, 80, 600, 120, 240, 800, 60, волна, 9pcs
is_customized:
Yes
Големина:
760x40mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Волна
Тип:
волна појас

Слични предлози