.

.

Z-ЛАВ 7pcs/Set Дијамант Полирање Подлога Дебелина 3мм Дијамант Алатка За Конкретни Мелење Диск Влажни Употреба Мермер Гранит Абразивни подлога

Z-ЛАВ 7pcs/Set Дијамант Полирање Подлога Дебелина 3мм Дијамант Алатка За Конкретни Мелење Диск Влажни Употреба Мермер Гранит

DEN 1480.00
DEN 1626.24
-9 %

Износ
Во продавницата.


Z-ЛАВ 7pcs/Set Дијамант Полирање Подлога Дебелина 3мм Дијамант Алатка За Конкретни Мелење Диск Влажни Употреба Мермер Гранит Абразивни
Ронки : 50# 100# 200# 400# 800# 1500# 3000# (Грубата да Казна, 1 парче секој ронки големина ) Или можете да не контактирате за ронки големина што ви треба, ние ќе го направи посебно решение за вас ! Пакет : 7 парчиња/многу Димензии : Дијаметар 4"/100mm, Внатрешниот дупка 17mm Материјал : дијамант и смола Работен Дебелина : 3мм Функција : Силна мелење сила, добра цврстина Одлична јасност, сјајна, мека степен не се промени во бојата на каменот себе, со застаклување брзо, добра осветленост и не исчезнат
*Овој дијаграм дава големини за повикување само, без оглед на тоа каков е вистинската големина
* Обрачот и врзете ја само лепило назад боја можат да бидат различни, со различни серии
Xiamen ZL Дијамант Technology Co., Ltd. е професионална дијамант алатка производителот. Нашите главни производи вклучуваат дијамант тревите, мелење тркала, полирање влошки, основни вежби, дијамант жица видов, итн. Нашите производи се користи за сечење, брусење полирање и дупчење на камен, керамика, очила и бетон.
Нашите производи се продаваат во Европа, Северна и Јужна Америка, Југо-Источна Азија, Блискиот Исток и др. Од своето основање, нашата компанија се фокусира на иновации на производите.
Од далеку, имаме 12 на пронајдок, патент, 15 на корисен модел патент, 17 на изглед патент, и 2 на ДСП патенти.
Компанијата ќе се држиме до претпријатието духот на " Квалитет, Ефикасност, Иновација и Интегритет ". Со нашите длабоки технички ресурси, било да се строги ISO систем за управување со квалитет, и квалификувани работници, ние ќе се обезбеди најдобра услуга и да создаде дополнителна вредност за нашите клиенти. Ние cordially добредојдовте на клиентите и дома и во странство да ни се придружат и да соработуваат со нас, што подобар живот и иднина заедно.

За производот

Број На Модел На:
ZL-OPSW-4
Тип:
Абразивни Подлога
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Z-ЛАВ
DIY Материјали:
Облицовка
Големина:
100MM

Слични предлози