.

.

PC300lc-8 Контрола Вентил Поправка Печат за Полнење за Komatsu Багер

PC300lc-8 Контрола Вентил Поправка Печат за Полнење за Komatsu Багер

DEN 3146.00
DEN 3312.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Име на производ : Komatsu багер печат комплет, услуга за полнење, поправка комплет, нафта печат Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Број на Модел : PC300 LC-8 Дел Број : Услуга : Брза испорака рок на Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 сет Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

За производот

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Материјал Тип:
Гума
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Koma*су багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок квалитет
MOQ:
1 сет
Име:
Багер главната пумпа Печат комплет
Број На Модел На:
PC300lc-8
Услуга:
Брза испорака од UPS-от,Fedex,DHL,EMS

Слични предлози