.

.

3D печатач додатоци 42 чекор планетарен опрема мотор (0.28 NM) должина 63MM намалување размер: 1: 5.18

3D печатач додатоци 42 чекор планетарен опрема мотор (0.28 NM) должина 63MM намалување размер: 1: 5.18

DEN 1824.00
DEN 1919.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ако не доби пакет на време,ве молиме да не се отвори спорот без каков било контакт. Ако се потврди цел на време и ни даде 5 ѕвезди повратни информации, ние ги наградува 2 -10кога ќе го поставите нова цел следниот пат. Ние ќе рефундирање на полн со пари, по приемот на објектот во првобитната состојба и packag со сите компоненти и додатоци се вклучени.
3 D печатач делови продавница Ние нудиме сите видови на 3 D печатач делови и accessiries , ако треба некои нешто што не може да се најде на мојата продавница, само контактирајте ме, јас ќе се произведуваат за вас. Сите врати ставки треба да бидат во оригинал packag и ќе shoud ни овозможи со превозот следење на број. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Овие трошоци се надвор од продавачот контрола.5 големина : 42*42*62mm отпор : 100 Омега , 500 V DC; максимална статички момент : 0. Доверба во НАС, можеме Да се справиме со сите проблемот во секое време. Увозни давачки / такси / трошоци не се вклучени во цената. Неисправни предмети треба да се пријави и да се вратат со оригинално пакување. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Враќање & Наплата 1.
Испорака : 1. Кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.38 KG
Обичај царинење : 1. Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако одбиете и да се врати пратката, бидејќи на сопствен доход , треба да биде одговорен за сите трошоци предизвикани од ова, Ние нормално вреднува помалку на царинската декларација етикета, така што ќе needn не да плаќаат даноци на плати помалку даноци. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.ќе биде одговорен за сите трошоци предизвикани од погрешни превозот информации. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . 12 месеци Гаранција време за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.28 N моторни тековната A.18; D-тип на оска,8mm; Тежина : 0. Оставајќи негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. Контактирајте со нас на прво место.
Гаранција 1. Ако мислите дека постои некој проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ние ќе ви испратиме нова едно или да се направи целосна реконструкција. Далечинскиот Област треба да Додадете ако превозот компанија е DHL/Федекс/UPS-от, или ќе изберете други изразат испорака, како што се ЕМС/e-ЕМС од себе;
Повратни информации & По-продажбата на услугата 1.

За производот

Бренд Име:
3DSWAY
Тип На Објект:
Моторни
Број На Модел На:
SD160424-1

Слични предлози